Menu
Your Cart

Hakkımızda

Esenceli Orman Ürünleri Ltd. Şti. 2004 yılında ticari faaliyetine başlamıştır.

Önceleri sadece piknik ızgarası üreten firmamız zamanla ızgara çeşidini 100’ün üzerine çıkartmıştır. Yaptığımız yatırımlarla tel çekme ve tel kesme tesisleri de kurularak, üretim kapasitemiz arttırılmıştır.

Firmamızın bünyesinde yıllık 2.000 Ton tel işleme kapasitesi bulunmaktadır. Piyasaya kangal tel, ebatlanmış tel  ve tel ızgara satışları yapılmakta olup günlük ızgara üretimi yaklaşık 8.000 adettir.

Firmamızca kullanılan malzemeler fabrikadan direk alınarak tesislerimizde inceltilmekte , kesilmekte ve üretimde kullanılmaktadır. İhtiyacımız fazlası olan kangal telin piyasaya satışı da yapılmaktadır. 

Hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmayı amaçlamaktayız...

Vizyon ve Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır. En iyi olmaktan anladığımız; tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterinin memnuniyetini sağlamak, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır. Bu amaçlara ulaşabilmek için temel ilkelerimiz; müşterilerimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, daima ulaşılabilir olmak, her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, en son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.